Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100

Peruzzo TB100
2 499 €
Susisiekite su pardavėju
Paskambinkite man
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 1 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 2 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 3 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 4 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 5 - Agroline
Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100 | Vaizdas 6 - Agroline
Susidomėjote skelbimu?
Prašyti papildomų nuotraukų
1/6
2 499 €
Grynoji kaina
3 023,79 €
Bendroji kaina
Informuoti pasikeitus kainai
Markė: Peruzzo
Modelis: TB100
Pagaminimo metai: 2022
Grynasis svoris: 210 kg
Vieta: Lietuva Babtų sen.7390 km to "United States/Columbus"
Patalpinimo data: ilgiau nei 1 mėnuo
Agroline ID: UG51317
Aprašas
Pajėgumas: 10 m3/h
Didžiausias šakų skersmuo: 90 mm
Bendrieji matmenys: 2,27 m × 0,73 m × 1,42 m
Variklis
Markė: Briggs & Stratton
Galia: 13 AG (9.56 kW)
Degalai: benzinas
Ašys
Ašys 1
Būklė
Būklė: naudotos
Papildoma informacija
Spalva: žalia
Papildomos paslaugos

Papildoma informacija — Šakų smulkintuvas Peruzzo TB100

Lietuvių
Naujas italų gamintojo „Peruzzo TB100“ medienos smulkintuvas, 2022 m.

TB100 medienos smulkintuvas – profesionali galia ir kompaktiškumas
Parduodamas galingas ir kompaktiškas TB100 medienos smulkintuvas, skirtas efektyviam šakų apdorojimui. Idealus pasirinkimas privačių namų savininkams, sodininkams, kraštovaizdžio tvarkymo įmonėms ir įrangos nuomos įmonėms.

Pagrindiniai rodikliai:
Maks. medienos skersmuo: iki 9 cm (tiek sausa, tiek šlapia mediena).
Našumas: 3–10 m³/val.
Gautos drožlės: maždaug 1–3 cm dydžio.
Techniniai privalumai:
Pjovimo mechanizmas: patvarus cilindras (300x150 mm) su dviem dvipusiais didelio stiprumo peiliais ir grūdinto plieno priešpeiliu.
Patogus išmetimas: 360° kampu besisukantis išmetimo vamzdis. Išmetimo aukštis 142 cm, atstumas 2–3 metrai.
Padavimas: platus bunkeris, kuris palengvina storų šakų (pvz., spygliuočių medžių) įdėjimą.
Pavara: diržinė pavara su išcentriniu skriemuliu.
Benzininis variklis: 13 AG dviejų cilindrų „Briggs & Stratton“ su rankiniu starteriu.
Įrenginys pasižymi dideliu našumu, mažu svoriu ir kompaktišku dydžiu, todėl jį lengva transportuoti ir naudoti net siaurose erdvėse.
Svoris: 210 kg
Matmenys 227 x 73,5 x 142,5 cm
Prašyti papildomos informacijos
Svarbu
Aprašymą pateikė pardavėjas. Jei norite gauti daugiau informacijos, kreipkitės į jį.
Patarimai perkantiems
Patarimai saugos klausimais
Pardavėjo tikrinimas

Jei nusprendėte įsigyti technikos už stipriai žemesnę, nei vidutinė rinkos kainą, būtinai iš pradžių susisiekite su pardavėju. Sužinokite apie technikos savininką kiek įmanoma daugiau. Vienas iš sukčiavimo būdų – apsimesti įmonės atstovu. Kilus įtarimams užpildykite formą, kad mes galėtume įvertinti situaciją ir imtis reikiamų veiksmų.

Kainos tikrinimas

Prieš apsisprendžiant ką nors įsigyti įdėmiai peržvelkite kelis pasiūlymus ir įvertinkite, kokia Jūsų pasirinktos technikos vidutinė rinkos pardavimo kaina. Jei Jums patikusio pasiūlymo kaina stipriai mažesnė, susimąstykite. Esminis kainos skirtumas gali reikšti paslėptus technikos defektus arba pardavėjo bandymą sukčiauti.

Nepirkite technikos, kurios kaina stipriai skiriasi nuo vidutinės rinkos kainos.

Nesutikite su abejotinais pasiūlymais keistis įranga ar iš anksto mokėti už ją. Kilus abejonėms nebijokite viską išsiaiškinti. Reikalaukite daugiau fotografijų ir technikos dokumentų, tikrinkite dokumentų autentiškumą, klauskite.

Abejotini mokėjimai

Tai dažniausiai pasitaikantys sukčiavimo atvejai. Nesąžiningi pardavėjai gali prašyti sumokėti avansą, kaip technikos įsigijimo „garantą“. Tokiu būdų sukčiautojai gali sukaupti nemažą pinigų sumą ir pradingti.

Įvairūs šio tipo sukčiavimo atvejai:
  • Piniginių lėšų pervedimas į banko kortelę.
  • Kilus abejonėms dėl pardavėjo, nedarykite avansinių mokėjimų be pinigų pervedimą patvirtinančių dokumentų.
  • Piniginių lėšų pervedimas į „patikėtinio“ sąskaitą.
  • Tokie prašymai iš karto kelia įtarimų, Jei tai Jūsų atvejis, greičiausiai susidūrėte su sukčiavimo atveju.
  • Piniginių lėšų pervedimas į panašaus pavadinimo įmonės sąskaitą
  • Būkite atidūs. Sukčiautojai, nežymiai pakeisdami įmonės pavadinimą, gali bandyti apsimesti gerai žinomų kompanijų atstovais. Nepervedinėkite pinigų, jei dėl įmonės kyla abejonių.
  • Asmeninių rekvizitų pateikimas tikros kompanijos sąskaitoje
  • Prieš darydami piniginį pervedimą įsitikinkite, kad sąskaitoje nurodyti rekvizitai yra teisingi ir priklauso nurodytai kompanijai.
Aptikote sukčiavimo atvejų?
Informuokite mus
Patarimai saugos klausimais
Panašūs skelbimai
2 600 € 11 200 PLN
Šakų smulkintuvas
2024
Būklė naujas
Lenkija, Sokołów Podlaski
STILER MASZYNY DLA PRZEMYSŁU
Susisiekite su pardavėju
2 150 €
Šakų smulkintuvas
2023
Galia 7 AG (5.15 kW)
Vokietija, Rietberg
Deppe & Stücker GmbH
Susisiekite su pardavėju
2 298 € 9 899 PLN
Šakų smulkintuvas
2024
Būklė naujas
Galia 13 AG (9.56 kW) Degalai benzinas Pajėgumas 10 m3/h
Lenkija, Sokołów Podlaski
STILER MASZYNY DLA PRZEMYSŁU
Susisiekite su pardavėju
Parduodate techniką ar transporto priemones?
Darykite tai su mumis!
2 000 € Su PVM
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Ispanija, Madrid
Fercasa SL
Susisiekite su pardavėju
šakų smulkintuvas Trapp BIO300
1
2 428 € 8 662 000 COP
Šakų smulkintuvas
2024
Kolumbija, Manizales
ATR AGROMAQUINAS 
Susisiekite su pardavėju
4 851 € Be PVM
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Pajėgumas 8 m3/h Didžiausias šakų skersmuo 150 mm
Vengrija, Keszthely
HS Group Hungary Kf.
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Šakų smulkintuvas
2026
Būklė naujas
Turkija, Konya
TUTKUN KARDEŞLER TARIM MAKİNALARI ÜRÜNLERİ OTOMOTİV SAN. Ve TİC. LTD.ŞTİ.
Susisiekite su pardavėju
10 000 € Su PVM
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Ispanija, Madrid
Fercasa SL
Susisiekite su pardavėju
58 900 €
Šakų smulkintuvas
2022
Galia 46 AG (33.81 kW) Pajėgumas 32 m3/h
Vokietija, Bad Lauterberg / Barbis
Deppe & Stücker GmbH
Susisiekite su pardavėju
aukcionas 9 000 € Be PVM
Šakų smulkintuvas
1980
Galia 150 AG (110 kW) Degalai elektra
Lietuva, Telšiai
Auction Baltic UAB
Susisiekite su pardavėju
6 950 € Be PVM
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Pajėgumas 15 m3/h Didžiausias šakų skersmuo 150 mm
Vengrija, Keszthely
HS Group Hungary Kf.
Susisiekite su pardavėju
982,10 € 356 300 HUF
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Didžiausias šakų skersmuo 80 mm
Vengrija, Keszthely
HS Group Hungary Kf.
Susisiekite su pardavėju
aukcionas Aukcionas
Šakų smulkintuvas
2022
Jungtinė Karalystė, Maltby
Susisiekite su pardavėju
14 610 € 5 300 000 HUF
Šakų smulkintuvas
2022
420 m/h
Euro 5
Galia 25 AG (18.38 kW) Degalai dyzelinas Pajėgumas 3,75 m3/h Didžiausias šakų skersmuo 150 mm
Vengrija, Miskolc
Cetter Developer Kft
Susisiekite su pardavėju
2 677 € Su PVM
Šakų smulkintuvas
2025
Būklė naujas
Vokietija, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Susisiekite su pardavėju
1 045 € 4 500 PLN
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Lenkija, Słupia
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ROLMAPOL Marcin Dziekan
Susisiekite su pardavėju
30 000 €
Šakų smulkintuvas
2010
Lietuva, Kužiai
JOINT STOCK COMPANY KASLITA
Susisiekite su pardavėju
21 700 € Be PVM
Šakų smulkintuvas
2022
42 m/h
Galia 37.52 AG (27.58 kW)
Norvegija, Hordaland
LANDBRUKSSALG.NO AS
Susisiekite su pardavėju
2 499 € Su PVM
Šakų smulkintuvas
2025
Būklė naujas
Vokietija, Gross-Umstadt
Seippel Landmaschinen GmbH Land-, Forst- und Gartentechnik
Susisiekite su pardavėju
23 800 € Be PVM
Šakų smulkintuvas
2022
Būklė naujas
Galia 25 AG (18.38 kW)
Vokietija, Walsrode
AGRAVIS Technik Weser-Aller GmbH
Susisiekite su pardavėju