Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70

Claas Sunspeed 10-70
22 410 €
Susisiekite su pardavėju
Paskambinkite man
Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70 - Agroline
Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70 | Vaizdas 1 - Agroline
Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70 | Vaizdas 2 - Agroline
Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70 | Vaizdas 3 - Agroline
Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70 | Vaizdas 4 - Agroline
Susidomėjote skelbimu?
Prašyti papildomų nuotraukų
1/4
22 410 €
1 166 000 UAH
Informuoti pasikeitus kainai
Markė: Claas
Modelis: Sunspeed 10-70
Pagaminimo metai: 2024
Grynasis svoris: 800 kg
Vieta: Ukraina Kyiv8063 km to "United States/Columbus"
Numeris pardavėjo sandėlyje: 201060500103
Patalpinimo data: 2026-08-17
Aprašas
Dengimas: 7 m
Būklė
Būklė: naujas

Papildoma informacija — Naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 10-70

Жниварка Claas Sunspeed 10-70 гідравлічна (2024)
Ключові переваги:
Ефективність збору: Ширина захвату 7.0 см дозволяє швидко обробляти великі площі, зменшуючи час на збори.
Якісний зріз: Десять подвійних ходів ножа забезпечують точний та чистий зріз, мінімізуючи втрати врожаю.
Стабільність: Власна вага 800 кг гарантує надійність та стійкість під час роботи в різних умовах.
Універсальність: Підходить для тракторів John Deere, що робить жатку гнучким рішенням для багатьох фермерів.
Висока швидкість роботи: Робоча швидкість від 6 до 10 км/год дозволяє оптимізувати процес збору.
Новітні технології: Модель 2024 року виготовлена з урахуванням сучасних вимог агробізнесу.
Легкість у використанні: Гідравлічна система забезпечує простоту в управлінні та налаштуванні.
Доступність послуг: Послуга #Агропідбір забезпечує повний супровід "під ключ", включаючи доставку та розмитнення.
Особливості
Технічні характеристики
Марка: Claas
Тип: Соняшникова
Виробництво: Німеччина
Модель: Sunspeed 10-70
Рік випуску техніки: 2024
Стан: новий
Ширина пакування см: 70
Кількість подвійних ходів ножа: 10
Власна вага кг: 800
Робоча швидкість км/год: 6-10
Підходить під: John Deere
Чому варто придбати

Тип: Жниварка соняшникова
Виробництво: Імпортний
Крок по осях стеблопідйомників: 700 мм
Prašyti papildomos informacijos
Svarbu
Aprašymą pateikė pardavėjas. Jei norite gauti daugiau informacijos, kreipkitės į jį.
Patarimai perkantiems
Patarimai saugos klausimais
Pardavėjo tikrinimas

Jei nusprendėte įsigyti technikos už stipriai žemesnę, nei vidutinė rinkos kainą, būtinai iš pradžių susisiekite su pardavėju. Sužinokite apie technikos savininką kiek įmanoma daugiau. Vienas iš sukčiavimo būdų – apsimesti įmonės atstovu. Kilus įtarimams užpildykite formą, kad mes galėtume įvertinti situaciją ir imtis reikiamų veiksmų.

Kainos tikrinimas

Prieš apsisprendžiant ką nors įsigyti įdėmiai peržvelkite kelis pasiūlymus ir įvertinkite, kokia Jūsų pasirinktos technikos vidutinė rinkos pardavimo kaina. Jei Jums patikusio pasiūlymo kaina stipriai mažesnė, susimąstykite. Esminis kainos skirtumas gali reikšti paslėptus technikos defektus arba pardavėjo bandymą sukčiauti.

Nepirkite technikos, kurios kaina stipriai skiriasi nuo vidutinės rinkos kainos.

Nesutikite su abejotinais pasiūlymais keistis įranga ar iš anksto mokėti už ją. Kilus abejonėms nebijokite viską išsiaiškinti. Reikalaukite daugiau fotografijų ir technikos dokumentų, tikrinkite dokumentų autentiškumą, klauskite.

Abejotini mokėjimai

Tai dažniausiai pasitaikantys sukčiavimo atvejai. Nesąžiningi pardavėjai gali prašyti sumokėti avansą, kaip technikos įsigijimo „garantą“. Tokiu būdų sukčiautojai gali sukaupti nemažą pinigų sumą ir pradingti.

Įvairūs šio tipo sukčiavimo atvejai:
  • Piniginių lėšų pervedimas į banko kortelę.
  • Kilus abejonėms dėl pardavėjo, nedarykite avansinių mokėjimų be pinigų pervedimą patvirtinančių dokumentų.
  • Piniginių lėšų pervedimas į „patikėtinio“ sąskaitą.
  • Tokie prašymai iš karto kelia įtarimų, Jei tai Jūsų atvejis, greičiausiai susidūrėte su sukčiavimo atveju.
  • Piniginių lėšų pervedimas į panašaus pavadinimo įmonės sąskaitą
  • Būkite atidūs. Sukčiautojai, nežymiai pakeisdami įmonės pavadinimą, gali bandyti apsimesti gerai žinomų kompanijų atstovais. Nepervedinėkite pinigų, jei dėl įmonės kyla abejonių.
  • Asmeninių rekvizitų pateikimas tikros kompanijos sąskaitoje
  • Prieš darydami piniginį pervedimą įsitikinkite, kad sąskaitoje nurodyti rekvizitai yra teisingi ir priklauso nurodytai kompanijai.
Aptikote sukčiavimo atvejų?
Informuokite mus
Patarimai saugos klausimais
Panašūs skelbimai
naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 12-70 naujas įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas Sunspeed 12-70
2
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Eilių skaičius 12
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 11 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
Užsiprenumeruokite naujus šios rubrikos skelbimus
įranga saulėgrąžoms nurinkti Claas pagaminimo metai: nuo 2021
Paspaudę čia patvirtinsite, kad sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimo sutarties sąlygomis.
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 11 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
23 590 € 1 228 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 7 m Eilių skaičius 12 Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 080 € 1 253 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
20 440 € 1 064 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 7 m Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 11 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
26 040 € 1 356 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 9,8 m Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2025
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
26 040 € 1 356 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
26 040 € 1 356 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2025
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
28 010 € 1 458 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 9,8 m Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2026
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 470 € 1 274 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2021
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 11 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 500 € Su PVM
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Dengimas 8,4 m Eilių skaičius 12 Veikimo greitis 6 km/h
Ukraina, Zvenyhorodka
TRIDAAGRO NEW
Susisiekite su pardavėju
26 240 € 1 366 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2026
Būklė naujas
Dengimas 8,4 m Veikimo greitis 10 km/h
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
16 710 € 869 600 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2021
Dengimas 12 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju
24 270 € 1 263 000 UAH
Įranga saulėgrąžoms nurinkti
2024
Būklė naujas
Dengimas 8,5 m
Ukraina, Kyiv
TOV «FERM Ye»
Susisiekite su pardavėju